בר-אוריין

פודקאסטים

פרק 9 : קבלת החלטות כיצד לחדור לשווקים בחו"ל. שיח בין ד"ר ענת קלומל-צוייג וד"ר יניב זייד.

פרק 8: קבלת החלטות קבלת החלטות על פי החשיבה המערכתית למנהלים - מנהיגות וניהול. ראיון עם לילך דורה יועצת ארגונית מכון מעברים

פרק 7: קבלת החלטות בתנאי אי וודאות בעידן המידע. ראיון עם ד"ר אמיר ברנע

פרק 6: קבלת החלטות בגיוס עובדים להייטק - ריאיון עם לירם גבע, מגייסת טכנולוגיות

פרק 5: קבלת החלטות על פי המתודה הביקורתית המודל של פרופ' יצחק בן ישראל.

פרק 4: קבלת החלטות - כיצד שירותי מידענות מסייעים לעסקים?

תאריך: 04.08.2022 –  ד"ר ענת קלומל-צוייג מראיינת את איגור יבודסין, מידען אנליסט, מנכ"ל חברת מודיעין עסקי Infotarget, אשר נחשב לאחד המידענים המובילים בארץ. בשיחה בין קולגות מדברים על סוגי הלקוחות שצורכים דו"ח מידענים בצורה מקצועית, על היכולות המידעניים המקצועיים, על הטכנולוגיות שמשלבים בעבודה – יישומי בינה מלאכותית.

פרק 3: קבלת החלטות בחיים - ראיון עם משה קלומל, ניצול שואה

ד"ר ענת קלומל-צוייג מראיינת את אביה משה קלומל על הבריחה בגיל 6 וחצי עם הוריו לאזור קויבשוב בזמן מלחמת העולם השנייה, ההחלטה על הבריחה לברית המועצת ועל ההחלטה לעלות למדינת ישראל ב 1959.

פרק 2: כיצד פיתוח נהלים מסייע בקבלת החלטות בארגונים?

ראיון של ד"ר ענת קלומל-צוייג עם דן סולומון, מומחה בפיתוח נהלים בארגונים. כ- 5 שנים כתב נהלים באוניברסיטה הפתוחה. כיום יועץ ארגוני, עם התמחות בתחום המידענות במסגרת מכללת בר-אוריין ושותף בפרויקטים במשרד הביטחון, המוסד לבטיחות וגיהות.

פרק 1: קבלת החלטות בתנאי אי וודאות

ד"ר ענת קלומל-צוייג בפודקאסט הראשון על קבלת החלטות בתנאי אי וודאות, בעסקים, במקצועיות ובחיים. בפודקאסט זה היא מספרת על הקריירה שלה ועל ההבדל בין החלטות אסטרטגיות לטקטיות בחיים.

×