בר-אוריין

לקוחות ובוגרים מספרים עלינו

איגור יבדוסין

אפרת סעד

שגיא

נופר הלסט

המלצות של לקוחות ובוגרים על

ד"ר ענת קלומל-צוייג ומכללת בר-אוריין

המלצות כתובות של לקוחות ובוגרים על ד"ר ענת קלומל-צוייג ומכללת בר-אוריין

שמי מודי ואני בעל עסק עצמאי למחקרי Osint ומודיעין עסקי תחרותי בשם Modi-In.
אני בעל נסיון של כ-30 שנים כאנליסט ומנהל יחידות אנליסטים , במשרד רוה"מ, ומאז 2021 בשוק האזרחי.
למרות נסיוני הרב שנים, כבעל עסק בתחום המודיעין העסקי עלי להיות קשוב לכל כלי מדף חדש שמפותח , לא כל שכן לטכנולוגיה חדשה , דוגמת הבינה המלאכותית , שיכולה לשרת נאמנה את תחום עיסוקי.
לפני מספר חודשים החל השיח סביב הבינה המלאכותית לצבור תאוצה ברשתות ובפורומים , ניסיתי לתפעל כלי AI בעצמי ומייד הבנתי – "אם אתה לא שם אתה לא קיים" (הסלוגן המפורסם של דפי זהב , טרום עידן האינטרנט).
בחרתי בקורס AI של מכללת בר אוריאן ממספר סיבות :
1. המכללת / ענת , היו בין הראשונים בשוק שהציעו קורס שכזה (כשחיפשתי – מצאתי רק אותם)
2. קורס נוח , בזום , בשעות הערב, ממוקד לצורך שלי
3. מענה לכל צורך ושאלה גם מעבר שעות הקורס וגם לאחר סיומו
4. איגור – המרצה בקורס, שאותו אני מכיר אישית כמקצוען העוסק בתחום במודיעין העסקי כמוני.

לכל המתלבטים – אל תהססו. ממליץ שתרשמו

מודי בן שאול

מזה כ- 12 שנה אני מנהל את תחום המחקר והשיווק B2B בחברת Skylimit עבור חברות בארץ ובעולם. לפני כחצי שנה מנכ"ל החברה הפתיע אותי "רשמתי אותך לקורס הסמכה אנליסטים של מכללת בר אוריין". הייתי קצת מופתע…אני כבר שנים לא מעטות עוסק בתחום… השתתפתי בלא מעט קורסים וסימנרים… מה כבר הקורס הזה יחדש לי? הופתעתי בגדול.

כבר מהשיעור הראשון ענת 'פתחה לי את הראש' וגרמה לי לראות את עולם המידענות מזווית חדשה.
בזכות הקורס, אני מיישם את השיטות של ענת במחקרים עבור הלקוחות שלנו.
שמח להמליץ על הקורס למעוניינים להיכנס לעולם של המידענות.

videoPage-HilelPorat1
בשנה האחרונה, עברתי מגוון קורסים במכללת בר-אוריין (ביניהם מודיעין עסקי תחרותי ואנליסט מידע) אשר הועברו ע"י ד"ר ענת קלומל-צוויג.
ד"ר ענת קלומל-צוויג הינה מומחית בתחומה עם עשרות שנות נסיון, בעלת ידע עשיר ומגוון, ויכולות הוראה מופלאות.
 
כל שיעור, היה צלילה אל נושאים חדשים ומגוונים, הרחבת ידע ומידע, וקבלת כלים פרקטיים ליישום הנלמד במהלך הקורס. השיעורים הועברו במקצועיות רבה, מלוות בהרבה דוגמאות שסייעו להבנה והפנמה, יחד עם הומור והפוגות שהעבירו את השעות בנעימים.
 
ד"ר ענת קלומל-צוויג גילתה סובלנות רבה לכל שאלה שהועלתה, ולעיתים העמיקה נושאים שעניינו מי מהתלמידים, גם אם לא היו בסילבוס המקורי תוך קישור לנושאים שלמדנו.
 
החברויות שנקשרו במהלך הלימודים, יעידו על האווירה הטובה והמשפחתית במכללה.
אני רכשתי הרבה מאד ידע וכלים שיעזרו לי בהמשך הדרך. אני בטוחה שכל תלמיד שיבחר ללמוד במכללה יקבל הרבה מעבר למבוטח "על הנייר".
 
 
 
 
מידענית אנליסטית, מנהלת פרויקטים בכירה בהייטק

קורס "ממידענים לאנליסטים" במכללת 'בר אוריין' נתן לי כלים פרקטיים בעבודת ניתוח המידע.
מעבר לשלב איסוף המידע עצמו, הקורס תרם לי ביכולת לתרגם את המידע שנאסף לתובנות עסקיות של ממש. הקורס כלל סקירה ותרגול של כלים ומתודולוגיות שונות בתחום האנליזה של המידע, כלים טכנולוגיים חדשים, מידענות רפואית, כלים לניתוח מידע עסקי ועוד … בנוסף, ד"ר ענת קלומל, מנחת הקורס, היא מרצה מעניינת, מקצועית, עם המון ידע ובעיקר אכפתית שתמיד שמחה לעזור ולתת יחס אישי לכל סטודנט. מנטורית של ממש. לכל מי שרוצה להפיק תועלת מהמידע הרב שמציף אותנו, אני ממליץ על הקורס הזה בחום !!!

 

 

ShmulikB-lecturer
למדתי אצל ד"ר ענת קלומל-צוייג שלושה קורסים בתחום המידענות. לא זאת בלבד שהקורסים הקנו לי ידע רב וכלים חכמים לנצל אותו, אלא גם שהקורסים נבנו בתשומת לב רבה, תוך הקפדה על הפרטים הבונים את המערך.
הקורסים שמועברים על ידי ד"ר ענת קלומל-צוייג ומכללת בר-אוריין נמצאים בקדמת החדשנות וכל הזמן מעודכנים וכיום עם כלי AI . 

הלמידה עצמה עם ענת היא חוייה מעשירה ומעניינת המתאפיינת ברוחב יריעה לא רגיל וביחס אישי חם, תומך ובונה המאפשר לכל אחת ואחד לבנות את עצמו בדרכו.

לאחר סיום הקורס אפשר תמיד לפנות אל ענת בשאלה או בקשת עצה ותמיד ניתן לקבלה בשמחה. העצות – תמיד מקצועיות, תמיד מרחיבות וניתנות במגע אישי נעים. אני ממליץ ללמוד עם ענת, שהיא מורה חכמה ומבחינתי היא בהחלט "מורה לחיים".
 
 
 
 
 
tamin

הכרתי את דר' ענת קלומל-צוויג כחלק מלימודי התואר, בקורס מידענות ארגונית באוניברסיטה הפתוחה. מתוך עבודתי בתחום פיתוח תוכן לארגונים גדולים, כשמאחורי עבודה רבת שנים מול החברות הגדולות במשק, הבנתי כי המשך לימודים והתפתחות כאנליסטית של מידע, תהיה הדבר המתאים ביותר לעסק שלי – וענת ומכללת בר אוריין היו התשובה והמקום המושלם עבורי.

משם הדרך לשיתופי פעולה עסקיים והמשך למידה מתמדת במכללה המדהימה שענת פיתחה, היו קצרים. אני מאמינה בלמידה קונסיסטנטית, עמוקה ורחבה ככל האפשר, ובמכללה יש את כל מה שאיש מקצוע רציני צריך.

כל מי שרוצה להתפתח לתחומי הדאטה, דאטה-אנליסט ורוב המקצועות המשיקים לתחומים אלו, ימצא את הקורס המתאים לו ביותר במכללת בר-אוריין. במיוחד חיילים משוחררים שהפיקדון מאפשר להם את הלימודים במכללה, ימצאו כאן את הקורסים הטובים ביותר להזניק קדימה את הקריירה שלהם.

 

בת שבע שריג

למדתי אצל ד"ר ענת קלומל-צוייג קורס מודיעין עסקי תחרותי ונפתחתי לעולם מקצועי ששידרג את העבודה שלי ושינה לי את החשיבה לגבי מקצוענות. 

ענת לא רק מלמדת, אלא היא גם מנטור ומנהיגה מקומית. לויתי אותה בתקופת היותה חברת מועצת העיר כפר סבא והובילה את הפיכת העיר לעיר חכמה. 

בזכות הייעוץ של ד"ר ענת קלומל הפכתי לעצמאי בתחום הנדל"ן והקמתי את Gilboa Real Estate . הייעוץ שלה מבוסס על ניסיון מקצועי עשיר ומתודי רב מימדי – במימד העסקי, מקצועי (שיטות עבודה ומתודות) וגם הרגשי חברתי . 

הלימודים אצל ד"ר ענת קלומל-צוייג משנים חיים ומעדכנים אותנו בקדמת הידע כמו הקורסים של בינה מלאכותית והכנסת חידושים כל הזמן . 

אמיר גלבוע

השתתפתי בקורס מידענות באוניברסיטה הפתוחה , ושם התוודעתי למרצה : ד"ר ענת קלומל אשת מידע וידע בכל רמ"ח איבריה ובעיקר בעלת נתינה אינסופית,איכפתיות ותמיד עם חיוך אשר מקרין על כולם.
רואה כל סטודנט כפרט בקבוצה וכל אחד ואחד מקבל יחס אישי וחם כאילו הוא הסטודנט היחיד – ובכך הופכת את הלמידה למשמעותית , כייפית וייחודית מאוד .
הקורס היה מקצועי , מרחיב יידע, רחב, ומגוון – בהשתתפות מרצים רבים בתחומי דעת שונים.
צברנו כלים אפקטיביים ואקטואלים לעולם העבודה המתעצב בימים אלו.
אני ממליצה בחום לכל אחד ואחת לעבור את חווית הלמידה במכללת "בר-אוריין".
רק מי שחווה את הלמידה במכללה זו ובפרט עם ד"ר ענת קלומל יבין את גודל הזכיה בכל האספקטים – הרחבת ידע, העשרה ובנוסף גם כמנטורית ומורה לחיים , נגישה בכל עת (גם לאחר סיום הלימודים).
ועל כך היא ראויה להערכה רבה.
אני אסיים ואומר :הייתה לי הזכות להכיר אותה, ללמוד ממנה
אין ספק שהיא דמות המהווה השראה .
שירבו כמותה בישראל

מזל כהן 3

מזל כהן אבן חיים

מידענית וספרנית

למדתי אצל ענת ב-2020 בקורס מידענות באוניברסיטה הפתוחה. השיעורים של ענת היו מעניינים ומאד שימושיים, הם שילבו בהצלחה תיאוריה ופרקטיקה. בתחום של חיפוש ואיתור מידע למדנו Hands On ותרגלנו יחד. ענת היתה תמיד זמינה לכל שאלה בפרטי ואף הוסיפה לנו שיעורי תרגול מחוץ למסגרת השעות הקבועה. אני ממליצה על הקורס של ענת לכל מי שרוצה לרכוש מקצוע חדש או להתמקצע יותר בתחום של מידענות.

חיה אמקיס

ענת וצוות "בר-אוריין" הנהדר, תודה רבה על קורס מעניין ומעשיר!
העברת את הקורס בצורה סוחפת ומעשירה!
ניהלת את הקורס בצורה מרשימה והכרת לנו מרצים מרתקים!
אוזניך פתוחות וקשובות לצורכי הסטודנטים, כסטודנט עם מוגבלות הרגשתי זאת במיוחד!

תודה מקרב לב על הכוונה פרטנית ויחס אישי!
זכיתי במרצה סוחפת קהל, שהתגברה על הקשיים שהביאה איתה מגפת הקורונה. 
התאמת את הקורס בצורה מופלאה לרוח התקופה.

יישר כוח!
רפי דניאלי,
מידען מומחה גניאולוגיה

videoPage-RaffiDanieli1

התחלתי ללמוד אצל ענת אחרי שנים שחיפשתי קורס בתחום המידענות ולא תואר, אוריינות מידע זה לא מקצוע שכל אחד יילך, גיליתי שד'ר ענת קלומל-צוייג וד'ר אמיר ברנע שמלמד איתה ביחד בקורס של האוניברסיטה הפתוחה – בעלי ידע עתיר מקצועי וגם אנושי, התייעצתי עם ענת בנושא המשך דרכי גם בתחילת הקורס וגם לאחריו ותמיד קיבלתי הרגשה שאפשר לפנות [היא גם אומרת את זה בריש גלי מספר פעמים למקרה ששוכחים, מידענים אחרים שהתייעצתי איתם זכרו אותה בחיוך ואני חושב שהיא הרוויחה את המוניטין הזה בצדק ועבודה קשה היא וכמובן הצוות שלה]. גם אחרי הלימודים ענת ממשיכה ללוות אותי בעבודה כדי שאצליח מקצועית.

דור

תודה רבה ענת היקרה על קורס מרתק וליווי מקצועי.
הנכונות והזמינות להיות תמיד לעזר לענות לשאלות מורכבות והנכונות לתת עוד ועוד מידע
לא מובנת מאליה.
כבר בשנת 2008 שלמדתי בשיעורי מידענות שלך הפתוחה,
ראיתי עד כמה את דידקטית ומעבירה את הנושא המלמד בצורה ברורה, כך שניתן לתפוס את זה בקלות.
מאד מעריכה שנתת לי את הזכות להרשם לקורס המשך.

רונה עינב
כספרנית, קורס המידענות העניק לי כלים לניווט ברשת הסבוכה של האינטרנט ואיתור מידע אקדמי מהימן,התמצאות באתרים אקדמיים כגון מפתח חיפה, ProQuest, אתרי ספריות אוניברסיטאיות, Google Scholar ועוד.
כלים שעוזרים במיוחד בעבודתי עם סטודנטים בחדר העיון של הספריה.
בנוסף, למדתי לכתוב דוח מידעני, כולל חוקי זכויות יוצרים, מפות מוח, מבנה הטקסט, תקציר, סיכום וכלי גראפיקה.
הרצאות האורחים היו תוספת מרעננת והיו מעניינות ומעשירות.
נהנתי במיוחד מסיור בספריות האקדמיות של אוניברסיטת תל אביב עם דוקטור ענת ותלמידי הקורס.
המרצים, דוקטור ענת קלומל צוויג ודוקטור אמיר ברנע הם מקצוענים בתחומם, נכונים לחלוק מידע עשיר ולענות בפירוט על שאלות , וכמו כן גם לערוך דיונים העוזרים להתעמקות בחומר הנלמד.
מעיין ניסן
השנה בחרתי לעשות קורס מידענות באוניברסיטה הפתוחה, בהנחיית דוקטור ענת קלומל-צוייג. כבר במפגש הראשון ד״ר ענת העניקה לנו הסטודנטים מיומנויות וכלים פרקטיים אשר מסייעים לי כיום בעבודתי. כמו כן ד״ר ענת דאגה להעביר את הקורס בצורה חוויתית, מקצועית ומלמדת, תוך הפגנת התחשבות בסטודנטים, אך ללא פשרות מבחינת החומר הנלמד. ד״ר ענת דאגה להעביר את החומר בדרך נעימה וברורה לנו הסטודנטים, וענתה על כל השאלות שעלו במהלך הקורס גם במקום בו חרגנו ממסגרת הקורס.
לסיכום, הקורס היה חוויתי ומלמד. אין לי ספק שהקורס יסייע לי בהמשך דרכי המקצועית.
ענת בעלת תואר ראשון ותעודהת הוראה ועובדת במשך שנים כמורה ובשנה זו היא עשתה שינוי מקצועי ועברה לתפקיד מנהלת ספרייה בית ספרית. 
4_OnlineCourse-VideoOverlay-22122020.jpg
כספרנית, קורס המידענות העניק לי כלים לניווט ברשת הסבוכה של האינטרנט ואיתור מידע אקדמי מהימן,התמצאות באתרים אקדמיים כגון מפתח חיפה, ProQuest, אתרי ספריות אוניברסיטאיות, Google Scholar ועוד.
כלים שעוזרים במיוחד בעבודתי עם סטודנטים בחדר העיון של הספריה.
בנוסף, למדתי לכתוב דוח מידעני, כולל חוקי זכויות יוצרים, מפות מוח, מבנה הטקסט, תקציר, סיכום וכלי גראפיקה.
הרצאות האורחים היו תוספת מרעננת והיו מעניינות ומעשירות.
נהנתי במיוחד מסיור בספריות האקדמיות של אוניברסיטת תל אביב עם דוקטור ענת ותלמידי הקורס.
המרצה דוקטור ענת קלומל צוויג היא מקצוענית בתחומה, נכונה לחלוק מידע עשיר ולענות בפירוט על שאלות , וכמו כן גם לערוך דיונים העוזרים להתעמקות בחומר הנלמד.
rivi
כשחשבתי איך לעלות מדרגה מקצועית, זכרתי את ענת מההרצאות המרתקות שלה במסגרת כנס המידע. עקבתי אחרי ההתפתחות המקצועית שלה וראיתי איך ענת בונה מהיסוד מכללה ללימודי מידע מקצועיים לתפארת. מרחוק קיוויתי שייווצר מצב שבו אוכל להשתתף באחד הקורסים שהיא מציעה.
הגיע הרגע והתחלתי בקורס סטאג' מידעני יחד עם קבוצה קטנה ואיכותית של אנשי מקצוע בתחום המידע. מאז ועד היום שבו אני מסיימת קורס נוסף בנושא מידענות רפואית ואחד משלושת הקורסים והעשרות שאני לומדת במכללה ברציפות. החומר מרתק, מוגש בצורה יסודית ונוחה והתרגולים מאתגרים.
ענת היא אשת מידע וידע בכל רמ"ח איבריה, חשיבתה "ניתוחית" והגישה שלה ייחודית מאד בצורה שבה היא מבצעת עבודות מידעניות גדולות.
אני ממליצה לכל בעל מקצוע באשר הוא לחוות את החוויה בלימודי המידע בהובלתה של ענת שכן הנושאים שהיא מעבירה הם בהחלט אקטואליים לעולם העבודה המתעצב בימים אלו.
dina-maharshek
×