בר-אוריין

קורס ניהול אדמיניסטרטיבי תפעולי

רקע

לב ליבה של כל חברה הוא ניהול אדמיניסטרטיבי תפעולי יעיל ומקצועי. תחום האדמיניסטרציה התפעולית אחראי בארגונים גדולים וקטנים כאחד, על ביצוע משימות תפעוליות מגוונות בתחומים שבלעדיהם הארגון אינו יכול לתפקד. כישורי מחשב עם דגש על ניסוח עסקי,בעברית ואנגלית, כתיבת דוחות, עיצוב מצגות תדמיתיות ואחרות, יכולת לנהל מו"מ מול ספקים או לקוחות,עבודה מול ספקים ולקוחות, ידע בהצגת וניתוח נתונים באקסל, עבודה מול סוכנויות שיווק ויחסי ציבור ואפילו ניהול אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות.

מטרתו של קורס מנהלי אדמיניסטרציה תפעולית להעניק את ארגז הכלים לעבודה מקצועית וללמד את השיטות לניהול נכון של הארגון תוך תמיכה בפעילות ההנהלה הבכירה.

מה לומדים בקורס?

מודול אדמיניסטרטיבי
כלים לניהול אדמיניסטרטיבי עבור חברי הנהלה ודירקטוריון 
ניהול משימות ולו"ז יומנים (אפליקציות וכלים). 
פוליטיקה ארגונית 
ניהול לקוחות 
משאבי אנוש 
ניהול פיננסי 
רכש, ספקים, משא ומתן, הצעות מחיר  
ניהול שילוח – יבוא ויצוא 

מודול טכנולוגיות 
מידענות 
ניהול מדיות 
הטמעת טכנולוגיות 
ניהול דאטה ומידע 

מודול תקשורת ומשאבי אנוש
תכתובת עברית ואנגלית 
כלים לגישור וניהול סכסוכים 
מכירות – אימון מכירות 

להיות עצמאי/ית או שכיר/ה ?   ארגז כלים לדרך מקצועית 

כיצד יקדם אותך

מרצים

מלווה אקדמית: ד"ר ענת קלומל-צוייג, מנכ"לית מכללת בר-אוריין.  מידענית אנליסטית, מאמנת ויועצת עסקית.

דינה מהרשק  אחרי כמעט 30 שנות נסיון עבודה במגוון תפקידים אדמיניסטרטיביים במספר ארגונים. במהלך השנים למדה והתמקצעה במגוון תחומים באמונה שתפקיד ניהול המשרד הוא מרכזי להצלחת מילויי תפקידם של מנהלי החברה. לדינה תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ותעודת מידען מהטכניון. 

יעל הראל  ליעל יש נסיון של מעל  30 שנה במגוון תחומים אדמיניסטרטיביים ותפעוליים. במהלך השנים למדה והתמחתה במידענות ומשלבת תחומים אלה בעבודתה. ליעל תואר ראשון במדעי הרוח באוניברסיטת תל אביב ותעודת מידענית מבית הספר למנהלים באוניברסיטה הפתוחה.

יעל הראל

דן סולומון   יועץ ארגוני ומומחה לכתיבת נהליםעוסק מזה כשני עשורים באפיון, כתיבה והטמעה של מערכות נהלים ארגוניות וייצוג מידע חזותי למטרות לימודיות, שיווקיות ופרסומיות.

בהיותו גם יועץ ארגוני מוסמך, דן מנחה ומוביל תהליכי שינוי וחדשנות ביסודיות ובשיטתיות, תוך גילוי הרגישות המתבקשת כלפי הפרט, הקבוצה והארגון.

בעל תואר שני במשאבי טבע וסביבה (אונ' חיפה); תואר ראשון בניהול מערכות לוגיסטיות/כלכלה (אונ' בר-אילן) ולימודי הנדסאות (בסמ"ת-חיפה).

מתכונת

רישום ותשלום

לחץ כאן לקבלת מידע נוסף ורישום.

×