בר-אוריין

קורס דאטה סיינס – מבוסס אקסל

רקע

קורס אקסל – Data Science בארגון – דאטה אנליסטים

 

הופכים דאטה למינוף עסקי על ידי ניצול כלי אקסל

״מדע הנתונים״ (Data Science) הינו תחום מבוקש מאוד ובעל השלכות מהפכניות על כל אספקט בחיינו: מקצועית, עסקית, כלכלית, מחקרית ובאופן כללי על אורח החיים שלנו. היכולת לאסוף, לאחסן, לעבד את המידע כדי להפיק ממנו תובנות, להבין טוב יותר את המורכבות של החיים ובעיקר לצפות את העתיד על בסיס הדאטה הקיים, הופך לקריטי לארגונים. ארגונים רבים מתקשים לגלות את הסיפור שהנתונים יכולים לספר כי חסרים להם הכלים לשם כך.

הופכים דאטה למנוף עסקי מאקסל
ארגונים וחברות עמוסים בנתונים שנאגרים במערכות שונות ומרובות. נתונים אלה אינם מנוצלים בצורה אופטימלית ובהרבה מקרים אפילו מוזנחים לגמרי. זאת כשבכל ארגון משתמשים באקסל בכמעט בכל מחשב. היכולת לנתח את הדנ”א של אירגונכם יוביל להפקת תובנות חשובות, חיזוי מגמות, ייעול ביצועים וההחלטות יהפכו להחלטות מבוססות דאטה במקום החלטות מבוססות “אינטואיציה” או “סמוך עלי”. ניצול תוכנת האקסל באירגון מוביל לאיסוף מידע בצורה חכמה, תכנון עתידי בשימוש בדאטה שיש כבר אצלכם, יצירתיות בניתוח המידע והפיכתו בסופו של תהליך למינוף עסקי. קורס יישומי בו מייצרים תובנות והופכים את הנתונים הגולמיים למשמעויות עסקיות על ידי איסוף, עיבוד, זיקוק, ניקוי, תחזוקת נתונים, אוטומציה של שימושים שונים ויצירת דו”חות אקסל המחוברים לדשבורדים מקלים על קבלת החלטות והופכים אותן למוצלחות יותר.

סילבוס

הייחודיות בקורס אקסל דאטה אנליסט הינו היכולת להשתמש באקסל ככלי לקבלת החלטות. כל הנושאים הנלמדים ממוקדים בשימוש באקסל כדי לאפשר קבלת החלטות מהירה ומבוססת דאטה.

כיצד יקדם אותך

  • מינוף השימושים המקצועיים באקסל
  • פיתוח יכולת איסוף, עיבוד וניתוח דאטה
  • פיתוח היכולת להוביל קבלת החלטות מבוססות דאטה מאקסל
  • הפיכת דאטה למינוף עסקי

מרצים

נדין כהן 

מייסדת ומנהלת את חברת Click Enter, חברה המתמחה ביעוץ והדרכה ובישומי מחשב ויעוץ ארגוני מדריכה בכירה בכל יישומי אופיס (Microsoft & Google) ומומחית באקסל.
מלמדת מעל 20 שנה בחברות וארגונים קבוצות ובודדים להתייעל בעבודה שלהם עם Excel סקרנית וממשיכה ללמוד ולגלות את החידושים הרבים בכל התוכנות.

מתכונת

  • היקף: 11 מפגשים + תרגולים
  • אופן לימוד: לימודים מקוונים + אתר קורס + הקלטות השיעורים + חוברת דיגיטלית

צרו קשר

×